قوانین سایت

چنانچه در مدت زمان ارائه خدمات به دلایلی که از اراده ما خارج باشد – مواردی همچون قطع شدن سرور های سونی و کلیه شرایطی که از دسترس ما خارج باشد و در اینجا ذکر نگردیده است- در تداوم ارائه خدمات خدشه ای وارد گردد و یا باعث قطع موقت آن گردد، هیچگونه مسئولیتی بر عهده سایت و مسئولین آن نخواهد بود.

روز شمار اکانت ها با فعال سازی پلاس از سمت شما آغاز میشود ولی اگر بیشتر از 1 ماه فعال سازی را انجام ندهید، و مشکلی برای اکانت ایجاد شود کاربر حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

مشکلات کنسول فرد خریدار بر عهده ی ما نیست و در صورتی که اکانت خریداری شده توسط ما تست شد و بی عیب بود کلیه ی مشکلات فرد بر عهده ی خود اوست و هیچ مسولیتی متوجه سایت نیست. اگرچه در صورت رعایت ادب و احترام ، سایت نهایت سعی خود را برای رفع مشکل فرد خریدار انجام خواهد داد.

مشکلات اکانت های ترکیبی و هکی به عهده فرد استفاده کننده یا فروشنده آن اکانت به شما میباشد و قفل شدن بازی های شما در هر صورت به عهده سایت ما نمیباشد پس قبل از استفاده از پلاس و آنلاین شدن از قابلیت آنلاین و آفلاین بودن اکانت ترکیبی و هکی خود اطمینان حاصل فرمایید.

در زمانی که اکانت ها به مشکل بر خورده و دسترسی به اکانت ها به دلیل تغییرات احتمالی سونی غیر ممکن باشد سایت این اجازه را به خود میدهد که اگر تا 5 روز کاری مشکل برطرف شد هیچ وجهی را برگشت ندهد.اما اگر این مشکل به 7 روز کشیده شد با توجه به شرایط آن لحظه برای برگشت مبلغ به خریدار تصمیم گیری میشود.

شما قبول میکنید که باتوجه به تغییرات غیر قابل پیشبینی سونی اگر مجبور به توقف فروش باشیم ، پول واریز شده به حساب سایت کاملا حلال میباشد با توجه به اینکه اکانت شما ممکن است قطع شود، خرید شما از سایت ما مستلزم قبول کردن این بند میباشد.

بدیهی است خرید شما به معنی پذیرفتن تمامی این شرایط است.

با تشکر از حسن انتخاب شما